השבוע האחרון של אוגוסט כבר כאן… כבר יצאנו לים ולבריכה, טיילנו, עשינו את כל האטרקציות וביקרנו חברים ומשפחה.

השבוע הזה הוא המאתגר ביותר כי מצד אחד כבר מיצינו את כל הפעילויות ומצד שני כבר מתחילים להתכונן לחזרה למסגרות ב-1 לספטמבר…

לאחרונה עברתי על התמונות בפלאפון מטיולים ופעילויות שעשינו בחופש הזה וחשבתי לעצמי – מעניין אם ארי יזכור בכלל מה עשינו? ומה היה הכי מהנה ומשמעותי בעיניו?

זה גרם לי לחשוב איך אפשר לשמר את הזיכרונות האלה גם לשנים הבאות (כי בנינו , אלבומים נפתחים פעם במיליון שנה) ולעודד את ארי לשתף מה הוא אהב ולהיזכר בכל מה שעשינו ביחד.

ואז עלה לי הרעיון-

אצלנו במשפחה כשיש למישהו יום הולדת, אנחנו מכינים משחק כרטיסיות ("רביעיות" סטייל) על מי שחוגג את יום ההולדת שלו (מה החלומות שלו, ביטויים שהוא משתמש בהם הרבה, מאכלים אהובים ועוד).

החלטתי להכין משחק כרטיסיות כזה גם על הדברים שעשינו בחופש הזה, ולהכין קופסה ייעודית בה נשמור את המשחק, שקישטנו אותה יחד (על הדרך הרווחתי עוד פעילות יצירה).

לקופסה אפשר גם להכניס תמונות של חוויות מהקיץ, מזכרות כמו כרטיסי כניסה לאתרים, וכל דבר שיזכיר לכם את הכיף והזמן המשפחתי שביליתם יחד.

למי שאהב את הרעיון- במיוחד בשבילכם יצרתי פרינטבל חינמי של משחק כרטיסיות שתוכלו להדפיס ולמלא יחד עם החוויות המשפחתיות שלכם-

מבטיחה לכם שהילדים יהנו גם מההכנה של המשחק וגם מהמשחק עצמו.. זמן ההכנה תגלו יחד מה הדברים שהם הכי נהנו מהם בחופש, ותוכלו לחוות את החופש מזוית הראיה שלהם.

מי יודע ? אולי בעוד כמה שנים תוציאו את הקופסה ותעלו ביחד זיכרונות מהקיץ הזה…

הפעילות המושלמת לסיכום החופש הגדול- מחכה לכם כאן להורדה חינם!