השנה כבר נגמרת ואפשר כבר להריח את את תחילת אוגוסט (שילוב של ים, אבטיח קרם הגנה וייאוש הורי), הראש כבר מנגן אוטומטית את השירים שהילד עשה אתם חזרות למסיבת הסיום ואת שוברת את הראש איך שוב לא להביא לגננת מארז קרמים בנאלי כמתנת סיום.

אני מאוד משתדלת שהמתנות שאני נותנת יהיו שימושיות ופרקטיות (במידת האפשר), שיהיו אלגנטיות במידה, גם אם הן בתקציב נמוך, והכי חשוב- שיתנו תחושה שהושקעה מחשבה במקבל בבחירת המתנה והתאמתה אליו או אליה.

השנה סיום הגן מרגש במיוחד מכיוון שמצד אחד הקטן שלי עובר לגן עירייה, ומצד שני גם הגן הפרטי המהמם בו הוא היה שנה וחצי נסגר.

אז השבוע הפוסט יוקדש לגננות והמטפלות המדהימות בצוות הגן של הקטן שלי ולכל הצוותים שמבלים את כל היום עם הילדים שלנו ועושים עבודה נפלאה!

כשחשבתי מה לתת כמתנת סיום היה לי ברור שהמתנה שאתן לצוות לסיום השנה צריכה להיות משמעותית במיוחד, ותעביר את המסר שלצד כל ההערכה לצוות על מה שכבר היה, אנחנו מאחלים להם המון בהצלחה בדרך החדשה שכל אחת מהצוות בחרה לעצמה.

לכן, בניתי מתנת קונספט בנושא של התחלה חדשה , עם הקדשה מבן השלוש שלי (חכו ותראו בסוף!)

הכנתי מארז לכל אחת משבע הבנות בצוות שכלל את הפריטים הבאים:

  • כוס קפה מחרס עם כיתוב שנראה לי הכי מתאים למעמד- "זה הרגע שלי"
  • יומן שנתי – שמשקף פתיחת דף חדש וחלק
  • מדבקות חמודות – אביזר משלים ליומן
  • עט מקושט שמשדר חופש וקיץ -אביזר משלים ליומן
  • נשיקות מרנג קטנות שארזתי בנייר צלופן בסגנון סוכריה על מקל
  • בקבוקון לק בצבע קיצי

כל המארזים הכילו את כל הפריטים למעלה אך לא הם אינם זהים- למתן תחושה אישית, כל אחת קיבלה יומן בצבע וסגנון שונה, צבע לק אחר וכו'. (זה גם עוזר לקלוע לטעם של כולן כי הן יכולות לעשות ביניהן החלפות).

כל הפריטים בכל מארז נארזו בשקית נייר בצבע תכלת עם נייר בדוגמא תואמת, למראה מושקע ואלגנטי.

לאריזה הוספתי הקדשה עם עיצוב שיצרתי בשתי דקות בתוכנת CAVNA, (שהיא תכנה שמאפשרת לעצב דיגיטלית וחינם! כל דבר- מהזמנה ליום הולדת ועד לוחות שנה, באותם הצבעים והטקסטורות של האביזרים שנכללו במתנה). להקדשה הוספתי את טביעת האצבע של הבן שלי שעשינו על גבי הנייר עם צבע גואש כחול) כדי שיורגש שגם הוא השתתף בהכנת המתנה.

וזהו! השקיות יצאו לדרך!

מבט לתוך השקית

מצרפת לכם סרטון קצר שהכנתי עם שלבי הרכבת המתנה והאביזרים שהשתמשתי בהם:

אשמח לשמוע מה חשבתן על הקונספט שבחרתי ומה הרעיונות שלכן למתנות סוף שנה מקוריות ומושקעות?

רוצה לדעת את כל הסודות להרכבת מתנת קונספט מקורית ומושקעת? כל הטיפים כאן למטה: