מה יהיה אם? איך אדע אם זאת ההחלטה הנכונה בשבילי? מה יגידו?

כל אחד מכיר את הפחדים והחששות שלו. כל אחד יודע מה נקודות החולשה שלו.

דווקא בגלל שאני אחד האנשים הפחדנים, בחרתי לשתף אתכם בכמה של בחירות שעשיתי בחיים, שפתחו לי דלתות, אפשרו לי לחוות חוויות חדשות ובסופו של דבר, הפכו אותי לאדם חזק ואמיץ יותר:

  1. להתגבר על תכשולים: חלום ילדות שלי היה להיות כותבת.. ואם אפשר במגזין נשים (קארי ברדשאו who?..) אז למרות שאני עוסקת בתחום שונה לחלוטין, ושאפילו לא כתבתי בעיתון בית ספר, איתרתי את המייל של עורכת המגזין האהוב עלי בזמנו (קוסמופוליטן ישראל ז"ל) ושלחתי לה מייל מצחיק ומקורי שבבסיסו התחנן שהיא תיקח אותי לעבודה. התוצאה: כעבור שבועיים התפרסמה כתבה ראשונה שלי במגזין. מה שאומר שלפעמים המגבלה היא רק בראש שלנו..אנשים אחרים דווקא מוכנים לתת צ'אנס.
  2. להתגבר על הפחד: כמו שכתבתי קודם, אני אחד האנשים הפחדניים, ולכן הפתעתי אפילו את עצמי כשהסכמתי לשכנועיו של בעלי ללכת לצלול איתו ליד ריף הדולפינים באילת. מרגע לבישת החליפה רצו במוחי בלופ מצד המילים "אין מצבבבב", לדעתי אפילו חוויתי התקף חרדה קליל מתחת למים, אבל שכנעתי עצמי שהכל בראש (העובדה שהמדריך שהצמידו אלי עשה לי פסיכולוגיה הפוכה ורמז שאין מצב שאני מצליחה כנראה עזרה) וזכיתי באחת החוויות היפות בחיי.. אני גם יכולה לומר שמאז אני פתוחה יותר להתנסות בחוויות אקסטרים-לייט וזה הרבה יותר נחמד להיות הרפתקנית.
  3. לבחור בעצמי: לאחרונה יצאתי בגדול מאזור הנוחות שלי (שמשותף לעוד הרבה אנשים) ובחרתי לעזור עבודה מכניסה כדי להגשים כמה מהחלומות שלי (כמו האתר הזה). הגעתי למסקנה שעדיף לא לחכות לפנסיה אלא לגייס את כל המשאבים שהשקעתי בעבודה שלא אהבתי ולנסות לייצר במקום חיים מלאים בשמחה וסיפוק, בתקווה שגם הפרנסה תבוא בעקבותיהם בהמשך.

אז כמו שהבנתם, אני בתחילתו של מסע.. מקווה שתצטרפו אלי 🙂