הי!

ברוכה הבאה ל-Best of Me !

כמה מילים עלי ולמה בעצם פתחתי את הבלוג הזה:

אני שירה, נשואה, אמא, וקרייריסטית. מכורה קשה לקפה ולשוקולד, אופטימית נצחית, חובבת קריאה (וכתיבה), ובעלת שני כלבים.

הסיפור שלי: כשהייתי קטנה החלום שלי היה שתהיה לי חברה משלי.. להיות אשת עסקים, לנהל פרוייקטים גדולים, ללבוש חליפות ועקבים ממש כמו בסרטים…

אז הלכתי לאוניברסיטה ולמדתי תואר ראשון ושני במשפטים, עבדתי בחברות גלובאליות מדהימות, התמחיתי בתחום הבנקאות והפיננסים … אבל הרגשתי שאני מוציאה המון אנרגיות על להישאר במירוץ קריירה-בית-הגשמה עצמית ושאני עדיין לא מרוצה מהתוצאה.

קצת לפני גיל 30, בהיריון השני שלי, החלטתי לשנות את הגישה לחלוטין ולקחת את השליטה לידיים שלי- מה שאומר- לעצב את מסלול החיים והקריירה שלי בעצמי, כמו שאני רוצה.

בין היתר, החלטתי לעשות הסבה מקצועית לתחום השיווק, פתחתי את הבלוג הזה, התחלתי ליצור קשרים ולקחת חלק בפרוייקטים מעניינים ובעצם עליתי על מסלול חדש ולא מוכר- אבל כזה שלי יש את השליטה המלאה עליו- והמפתח להיות קרייריסטית – בלי לוותר על עצמי בדרך.

אז אם גם את מאמינה שחיים שמחים ובריאים הם חיים מאוזנים, כאלה שיש בהם מקום גם לקריירה מדהימה וגם לחיי משפחה כמו שרצית, גם לאימוני כושר וגם לשוקולד משובח,הגעת למקום הנכון!

הבלוג מרכז במקום אחד את כל הטיפים וההשראות שלי בדרך להגשמת המטרות שלי:

לחיות אורח חיים בריא ומאוזן בדרך מהנה ושמחה

להשקיע את הזמן שלי בעיקר דברים שחשובים לי (ולתקתק את כל השאר על הדרך)

להגשים את השאיפות שלי בתחומי הקריירה והפיתוח האישי

אז אם גם לך נשארו עוד חלומות ושאיפות להגשים, ובא לך לקבל קצת טיפים, טונות של השראה ומלא המלצות שוות, זה בדיוק המקום בשבילך!

הנה כמה דוגמאות ממש כאן:

אז אם גם את חולמת מקצועית ששואפת גבוה, את מוזמנת להירשם לבלוג וליהנות מכל הטיפים, העדכונים וההטבות שהולכים להיות כאן!

מעבד…
הצלחה! נכנסת לרשימה.